Специјална акција за најмалите од Tilla Kids Wear! Купон по избор со кој добивате до 30% попуст на бебешки производи, детски јакни, џемпери, шаторчиња, перници и табуретки

Цена од

49 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 30

 • Capitol Mall, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 6 169 360

  [email protected]

 • Ramstore Mall, Ss Cyril & Methodius, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 738 725

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Купон за попуст на сметка до 3000 ден. 49 ден.
Купон за попуст на сметка над 3000 ден. 69 ден.

Купон по избор со кој добивате од 15% до 30% попуст на:

 • Бебешки пакети за трудници (сетови за новороденче, боди, шпикозни, бебешко капче, бебешки чорапчиња и хулахопки, тетра пелени, памучно ќебе, зимско ќебе, вреќи за новороденче, бебешка постелнина, сет бебешка постелнина за креветче, оградици, перници за доење, производи за лична хигиена и исхрана и бебешки обувки)
 • Шушкави зимски јакни и скафандери за деца
 • Џемпери за деца
 • Типи детски шаторчиња
 • Нодо перници и табуретки 

*Во галеријата се прикажани само дел од артиклите на попуст

*Попустот важи за сите продавници на Tilla Kids Wear (Скопје, Битола, Прилеп)

*Производите на слика 10 (детско шаторче) и слика 14, 15 и 16 (нодо перница и табуретка) се достапни само во Скопје (Capitol Мall, Ramstore Mall)

*Попуст од 15% на сетовите за бебе важи само со купон од 69 денари (сметка над 3000 денари)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.11.2022 до 26.01.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден, прв услужен
 • Производите на слика 10 (детско шаторче) и слика 14, 15 и 16 (нодо перница и табуретка) се достапни само во Скопје (Capitol Мall, Ramstore Mall)
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците
 • Попуст на сетови за бебе важи само со купон од 69 денари (сметка над 3000 денари)
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.