13% попуст на детска голема кујна – Chef cooking во вредност од 1500 ден. по цена од 1299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

13% попуст на детска голема кујна – Chef cooking во вредност од 1500 ден. по цена од 1299 ден.

Цена

1,299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

13%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Детска голема кујна – Chef cooking + бесплатна достава


Услови

 • Оваа компанија нуди бесплатна испорака на сите НИВНИ производи за нарачка во вредност над 700 ден.
 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Детска голема кујна – Chef cooking со разни 26 додатоци во вид на садови за готвење
 • Производот има звучни и светлосни ефекти
 • Детската кујна работи на батерии 3 х “АА”
 • Материјал на производот: пластика
 • Димензии на производот: 55см х 38см х 12см
 • Подарок за најмалите готвачи.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ