53 ја следат оваа компанија


Детска играчка Go Monster

990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

Детска играчка Go Monster

  • Сетот содржи:
  • 2 играчки пиштоли за стрелање од пена
  • 30 пикадо од мека пена
  • 3 цели за гаѓање чудовишта
  • Звучни ефекти
  • Наменето за 6 + годишна возраст
  • Материјал: Пластика и мека пена

Мета за стрелање со играчки со дизајн на чудовишта за деца има нов дизајн на чудовишта, за игри со пиштоли играчки, со три мети. Електронската мета за гаѓање е многу лесна за составување и едноставна за ракување со децата.Интересна мета за гаѓање од чудовиште со звук има трепкачко светло придружено со смешен звук на чудовиште кога ќе бидат погодени. Оваа играчка за момче може да ви даде многу вистинско искуство со пукање.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.