46 ја следат оваа компанија


- 30%

Детска играчка мотор Bicycle 03

699 ден.

490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Kарактеристики на производот:

 • Детска играчка мотор со светлосни ефекти
 • Светлечки тркала
 • Материјал: Пластика
 • Батериите не се вклучени во пакувањето
 • Користи батерии: 3 АА
 • Наменето за: 3 + годишна возраст

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.