Kids week! Ѕвездено небо за слатки соништа на вашите најмили! 59% попуст на детска едукативна играчка - желка со светлосни ефекти и боја по избор + бесплатна достава во вредност од 1100 ден. по цена од 450 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Kids week! Ѕвездено небо за слатки соништа на вашите најмили! 59% попуст на детска едукативна играчка - желка со светлосни ефекти и боја по избор + бесплатна достава во вредност од 1100 ден. по цена од 450 ден.

Цена

450 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,100 ден.

Попуст

59%

Заштеда

650 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 38 | Остануваат : 56

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Детска едукативна играчка - желка со светлосни ефекти

Достапни бои:

 • Темно зелена
 • Сина
 • Розева
 • Окер
 • Бесплатна достава

Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Интерактивна ноќна светлосна играчка, која го едуцира и забавува вашето дете
 • Содржи целосна проекција на ноќното небо за секој таван
 • Осум реални соѕвездија
 • Ѕвезден водич кој помага за препознавање на соѕвездијата
 • Приспивни смирувачки мелодии
 • Автоматски time - out после 50 минути
 • 3 смирувачки бои: сина, зелена и окер
 • Користи 3 ААА батерии кои не се вклучени во пакувањето
 • Батериите се полнат со USB кабел кој е вклучен во пакувањето
 • Идеална за деца над 3 години

*Напомена: Извадете ги батериите од играчката кога истата е приклучена на USB кабелот

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ