- 25%

Kids Week! 25% попуст на детска заштитна кацига за велосипед Никола Блу или Андреа Ред од АгроТехна

799 ден.

599 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Остануваат:

40
 • Катна гаража Разловечко Востание, Ул. Мирче Ацев бр.2 лок.1 и 2

  Одведи ме таму

  078 481 998, 02 6160 724

  prodavnica11@agrotehna.com.mk

Добивате

Детска заштитна кацига за велосипед во боја по избор

 • Црвена боја (модел Андреа)
 • Сина боја со велосипед (модел Никола)

Опции на понудата:

Црвена боја (модел Андреа) 799 ден. 599 ден.
Сина боја со велосипед (модел Никола) 799 ден. 599 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Детската заштитна кацига е наменета со цел да се зголеми безбедноста и заштитата на вашето дете на возраст помеѓу 3 и 9 години.
 • Оваа кацига е наменета за употреба кога детето користи велосипед,  скејт борд или ролерки.
 • КАЦИГАТА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ПРИ КОРИСТЕЊЕ НА МОТОРНИ ВОЗИЛА.
 • Кацигата има заштитни ремени и прилагодувач (тркалце) според големината на главата.
 • Од внатрешната страна кацигата е поставена со удобен заштитен слој, а од надворешната страна има 6 отвори кои овозможуваат проток на воздух, со што детето помалку се поти

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од продавниците на Агротехна или да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.