41 ја следат оваа компанија


 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Препорачана возраст: 3+
 • Електронска каса со ликот на Minnie
 • Дигитален дисплеј
 • Различни звуци
 • Калкулатор
 • Табла за цртање и скенер
 • Лизгачки микрофон
 • Кредитни картички и паричници

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 05.12.2019 до 12.12.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.