- 15%

2 во 1 детска клацкалка и стол

2300 ден.

1949 ден.

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Детската клацкалка и стол има светлечки и музички ефекти
 • 100% безбедна за користење и произведена од нетоксични материјали
 • Вклучени 10 навртки
 • Лесно за монтирање
 • Димензии на клацкалка: должина 59 cm x ширина 38 cm x висина 39 cm
 • Димензии на стол: должина 40 cm x ширина 38 cm x висина 53 cm
 • Наменето за возраст: 24+ месеци

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.