41 ја следат оваа компанија


- 24%

Детска количка Minnie

1300 ден.

990 ден.

Преостанато време

Купени:

2
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Препорачана возраст: 3+
 • Пакувањето содржи: пластично овошје и зеленчук

Одете на шопинг со количката Minnie и купете се што ќе посакате. Може да се склопи на два различни начини: може да се турка како количка или да се влече како торба за купување.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.