46 ја следат оваа компанија


Детска кутија за храна Back to shool

240 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Детска кутија за храна Back to school
 • Наменета за храна за вашето дете
 • Материјал: Пластика
 • 3 прегради,лажичка и виљушка
 • Достапни бои: зелена,розева и безбојна
 • Димензии на производот: 13 x 13 cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.