46 ја следат оваа компанија


Детска маса со столче Learning Dask во боја по избор

1790 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Возраст: +3
 • Димензии на производот: 46,5x36x67,5cm
 • Тежина на пакувањето: 47x12x64,5cm
 • Бруто тежина: 15kg
 • Вклучени се сите делови
 • Материјал: ABS Пластика
 • Боја: розева и сина

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.