Уникатни маски! До 60% попуст на детска светлечка маска со модел по избор

Уникатни маски! До 60% попуст на детска светлечка маска со модел по избор

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

151 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 5

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Детска светлечка маска со модел по избор:

 • Маска со свело, цена: 500 ден. 199 ден.
 • Маска без свело, цена 300 ден. 149 ден.

Услови

 • Оваа компанија нуди бесплатна испорака на сите НИВНИ производи за нарачка во вредност над 700 ден.
 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики:

 • Материјал: пластика
 • Копче со кое се уклучува светло
 • Батеријата е вклучена 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ