32% попуст на детска плишана играчка Olaf Frozen во вредност од 1800 ден. по цена од 1219 ден.

РАСПРОДАДЕНО

32% попуст на детска плишана играчка Olaf Frozen во вредност од 1800 ден. по цена од 1219 ден.

Цена

1,219 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,800 ден.

Попуст

32%

Заштеда

581 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 6

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Детска плишана играчка Olaf Frozen + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Детска плишана играчка Olaf Frozen:

 • Составена е од три дела кои што се вадат
 • Потребни се 2 AA батерии кои не се вклучени во пакувањето
 • Димензии: висина 30 cm
 • Наменет за деца над 3 години

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ