Kids week! 25% попуст на детска подлога со играчки во вредност од 1700 ден. по цена од 1275 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

Kids week! 25% попуст на детска подлога со играчки во вредност од 1700 ден. по цена од 1275 ден. + бесплатна достава

Цена

1,275 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,700 ден.

Попуст

25%

Заштеда

425 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 4

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Детска подлога со играчки + бесплатна достава


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Сетот е составен од подлога за играње со 5 различни видови на меки играчки. Целокупната подлога содржи силни бои кои го привлекуваат вниманието на вашето малечко и ја развиваат нивната визуелизација.

* Производот е наменет за деца над 6 месеци

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ