- 20%

Детска постелнина водоотпорна 60 x 120cm

750 ден.

599 ден.

Шифра:

200000000740
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Заштита на душекот од влага, прашина и остатоци од кожа со кои се хранат молците и ги уништуваат. Молците се честопати носители на несакани алергени и вируси.

 • Одржување: машинско перење до 60 ° C, избегнување на хемиско перење, не е потребно да се пегла.
 • Димензии: 60 x 120 cm.
 • Состав: 135 g / m3 памук.
 • Подлога: 0.02 mm полиуретан.
 • Обложен: 60 g / m3 полиестерски влакна.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.