46 ја следат оваа компанија


- 17%

Детска розева 2 во 1 проодувалка

2400 ден.

1990 ден.

Шифра:

200000000560
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Придонесува за развој на интелегенцијата кај децата
 • Ја зголемува способноста за препознавање на различни бои и форми
 • Придонесува за развој на мускулатура
 • Ја зголемува способноста за меморирање
 • Придонесува за аудитивен развој кај децата
 • Овозможува развој на чувство за допир од најрана возраст
 • 100% безбеден за користење и произведен од нетоксични материјали
 • Наменето за возраст: 18+ месеци
 • Бојата на производот зависи од достапноста на залихите

* ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Производот може да се користи само со надзор од возрасен!

Висококвалитетнa проодувалкa, коja детето може да ja вози, со што ќе го развие балансот и рамнотежата. Освен како помош во проодувањето, може да послужат и како едукативна играчка, бидејќи содржат интерактивни делови со кои детето ќе ја развива моториката, љубопитноста и координацијата на рацете и очите.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.