34% попуст на детска вртелешка со мачиња во вредност од 600 ден. по цена од 399 ден.

Цена: 399 ден.

34% попуст на детска вртелешка со мачиња во вредност од 600 ден. по цена од 399 ден.

Вредност

600 ден.

Попуст

34%

Заштеда

201 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 1

Можност за достава

Добивате

Детска вртелешка со животни

 • Држач во форма на жирафа
 • Играчки - мачиња

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.12.2016 до 31.03.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
 • Доколку сакате производот да ви се достави потребно е да извршите доплата за достава на вашиот производ преку купување на следната ЗДЕЛКА и пополнете ја формата за достава ТУКА!
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Можност за сопирање на музиката и движењето
 • Музички и подвижни ефекти
 • Повеќе музички песни
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ