6 ја следат оваа компанија


Детски бањарки од брендот Пупилла (100% органски памук)

1750 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

Детска бањарка од органски памук

Опис

 • Органскиот памук има седум пати поголема моќ на впивливост на вода од обичниот фротир
 • Има анти бактриско и анти алергено дејство
 • По подолготрајна употреба станува помек на допир

Достапни големини:

 • 3 до 5 години
 • 12 до 14 години

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 4000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 070 278 195, 02 3322 838
 • Види ја продавницата на ХАНАХ ТЕКС Компани овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Специјализиран салон за постелнина исклучиво со најпознатите турски брендови.  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.