- 34%

34% попуст на детски стол (барбaрон) во виолетова боја + бесплатна достава од Ф Мебел

4928 ден.

3229 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Јадранска Магистрала Скопје

  Одведи ме таму

  078 822 156

Опис

Детски стол (барбaрон)

 • Материјал: штоф
 • Полнеж: гранулиран стиропор
 • Големина D - 100cm
 • Достапнa боја: Виолетова
 • Бесплатна достава

УСЛОВИ

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За информации за достава контактирајте на  телефон: 078 215 921

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 26.03.2020 до 30.04.2020

Детали за испорака

 • Доколку сакате производот да ви се достави јавете се на компанијата на 078 215 921 со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број 
 • Доставата е бесплатна за Скопје, за другите градови се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.