41 ја следат оваа компанија


- 23%

Фудбалски гол со една топка 91 x 48 x 61 cm

900 ден.

690 ден.

Преостанато време

Купени:

2
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Пластичен сет за фудбал
 • Сетот содржи гол, топка и пумпа
 • Димензии на гол: 91,5 x 48 x 61 cm
 • Дијаметар на топка 14 cm
 • Конструкција на цевки од 25 mm
 • Наменето за возраст +3 години

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.