50% попуст месечна чланарина за детски курс за англиски или германски по избор во вредност од 1200 ден. по цена од 600 ден.

Цена

600 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

50%

Заштеда

600 ден.

 • Mariovska 3, lokal 2, Skopje

  Одведи ме таму

  071 238 764

  momentmal33@yahoo.com

Добивате

Месечна членарина за детски курс по англиски или германски

 • Интензитет: 8 часа по 60 минути
 • Почеток: 25.11.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.10.2019 до 25.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот потребно е да се информирате за саканата група
 • По купување на купонот потребно е да се најавите за почеток на курсот
 • За сите дополнителни информации јавете се на телефон или контактирајте не по е-mail.
 • Учебникот не е вклучен во цената.
 • Купонот не може да го користат лица кои веќе имаат користено купон!
 • Купонот не може да го користат лица кои веќе посетуваат курсеви во Момент мал
 • Курсевите се одржуваат на локација по избор: Капиштец (ул.„Васил Ѓоргов“ бр. 29 до пицерија „Балила“) или Кисела Вода (во зградата до Тинекс од задната страна)
 • Почеток на курсот 25.11.2018

Опис

Познавањето јазици е најголемото богатство на светот. Нека вашето дете започне со изучување на англискиот јазик уште од мала возраст. Докажано е дека децата од тогаш добро ги меморираат работите и стекнуваат одлична основа за понатамошно надоградување на јазикот и негова практика.

Центарот за превод и едукација по странски јазици Момент мал е отворен во мај 2006 год. и веќе осум години успешно работи, вршејќи ги следниве видови услуги:

 • стручни и судски преводи од голем број светски јазици на македонски јазик и обратно,
 • преводи од странски на странски јазик, стручно читање,
 • лектура на текст,
 • консекутивен и симултан превод (толкување),
 • обуки за преведувачи за писмен превод и толкување.

Момент мал исто така организира:

 • Јазична игротека за деца од 4 до 6 години
 • Курсеви за основци, средношколци и студенти
 • Курсеви за возрасни
 • Курсеви специјализирани според вашите потреби
 • Индивидуална настава
 • Подготвителна настава за FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS

За компанијата

Центарот за превод и едукација по странски јазици Момент мал е отворен во мај 2006 год. и веќе осум години успешно работи, вршејќи ги следниве видови услуги:

 • стручни и судски преводи од голем број светски јазици на македонски јазик и обратно,
 • преводи од странски на странски јазик, стручно читање,
 • лектура на текст,
 • консекутивен и симултан превод (толкување),
 • обуки за преведувачи за писмен превод и толкување.

Момент мал исто така организира:

 • Јазична игротека за деца од 4 до 6 години
 • Курсеви за основци, средношколци и студенти
 • Курсеви за возрасни
 • Курсеви специјализирани според вашите потреби
 • Индивидуална настава
 • Подготвителна настава за FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.