41% попуст на детски курсеви по англиски цело полугодие за основно образование од Момент мал во вредност од 5400 ден. по цена од 3200 ден.

Вредност

5400 ден.

Попуст

41%

Заштеда

2200 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • Mariovska 3, lokal 2, Skopje

  Одведи ме таму

  071 238 764

  momentmal33@yahoo.com

Добивате

Месечна чланарина за детски курс по англиски јазик

 • Интензитет: 32 часа 60 минути
 • Курсот е наменет за деца од основно образование
 • Почеток: 21.01.2020

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.01.2020 до 21.02.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За сите дополнителни информации јавете се на телефон или контактирајте не по е-mail
 • Почетокот: 21.01.2020
 • Веднаш по купувањето на купонот потребно е да се јавите за закажување на место во групата
 • Купонот важи само за нови слушатели кои не посетувале настава или искористиле купон во Момент мал

Опис

Центарот за превод и едукација по странски јазици Момент мал е отворен во мај 2006 год. и веќе осум години успешно работи, вршејќи ги следниве видови услуги:

 • стручни и судски преводи од голем број светски јазици на македонски јазик и обратно,
 • преводи од странски на странски јазик, стручно читање,
 • лектура на текст,
 • консекутивен и симултан превод (толкување),
 • обуки за преведувачи за писмен превод и толкување.

Момент мал исто така организира:

 • Јазична игротека за деца од 4 до 6 години
 • Курсеви за основци, средношколци и студенти
 • Курсеви за возрасни
 • Курсеви специјализирани според вашите потреби
 • Индивидуална настава
 • Подготвителна настава за FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.