46 ја следат оваа компанија


- 39%

39% попуст на детски пиштол Cutie Soldier Police 2 во 1

799 ден.

490 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Препорачана возраст: 3+ години
 • Материјал: Пластика
 • 2 во 1 пиштол кој работи со вода и со меки куршуми
 • Пакувањето содржи:
 • Пиштол
 • Полициски лисици
 • Значка
 • Меки стрели

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.