50 ја следат оваа компанија


- 39%

Пиштол детски 2 во 1 MAGIC GUN

800 ден.

490 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Препорачана возраст: 3+ години
 • Материјал: Пластика
 • 2 во 1 пиштол кој работи со вода или со меки куршуми во форма на топче
 • Пакувањето содржи 3 пинови за куглање

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.