Kids Week! За незаборавно роденденско искуство на вашите деца! 72% попуст на двочасовно спортско роденденско дружење + роденденски покани + фотографии во центар за спорт и спортски развој Hit and run во вредност од 3600 ден. по цена од 999 ден.

Вредност

3600 ден.

Попуст

72%

Заштеда

2601 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 7

 • бул. Јане Сандански бр.24

  Одведи ме таму

  071 854 868

  mar.risteski@gmail.com

Добивате

Двочасовно спортско роденденско дружење

 • Незаборавно уникатно двочасовно спортско дружење
 • Организиран натпревар во Игри без граници или Treasure Hunting
 • Роденденски покани за гостите
 • Бесплатен паркинг простор
 • Фотографии од роденденот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Роденденот може да се организира во среда, сабота и недела
 • Задолжителна претходна резервација за термин

Опис

Центарот за спорт и спортски развој “Hit&Run” е прва институција во Р. Македонија која спроведува програма за развој на моторичките способности. Програмата е поддржана од Факултетот за физичко образование спорт и здравје и ја сочинуваат од 2 до 4 тренинзи неделно, во времетраење од 60 минути. Тренерите на забавен начин, низ игра, ги воведуваат децата во светот на спортот, создавајќи таква атмосфера што на крајот од тренингот децата не се ни свесни колку корисна работа одработиле, исполнети со позитивна енергија, поттикнати од смеата, натпреварувањето и меѓусебното бодрење.
Повеќе од 600 научни студии докажуваат дека програмите од овој вид освен подобрувањето на моторичките способности, влијаат и на превенцијата на прекумерна телесна тежина и телесни деформитети кои сè почесто се појавуваат кај децата.
Овозможете му на Вашето дете да се развие на најправилниот можен начин.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.