41 ја следат оваа компанија


- 50%

Детски сет за готвење

300 ден.

150 ден.

Преостанато време

Остануваат:

1

Шифра:

200000000509
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Сетот содржи:

 • 4 чинии
 • 4 чаши
 • Чајник
 • Прибор за јадење

Карактеристики на производот:

 • Материјал: тврда пластика
 • Наменето за деца над 3 години

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.