Голем избор на детски сетови за јадење! До 47% попуст на бамбусов детски сет за јадење од 5 парчиња со модел по избор

РАСПРОДАДЕНО

Голем избор на детски сетови за јадење! До 47% попуст на бамбусов детски сет за јадење од 5 парчиња со модел по избор

Цена

799 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

47%

Заштеда

701 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 35

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Бамбусов детски сет за јадење со модел по избор:

 • Модел 1, цена: 1500 ден. 799 ден.
 • Модел 2, цена: 1500 ден. 899 ден.
 • Модел 3, цена: 1500 ден. 799 ден.
 • Модел 4, цена: 1500 ден. 899 ден.
 • Модел 5, цена: 1500 ден. 899 ден.

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Поради попис и Новогодишни празници сите пратки ќе се испорачуваат по 05.01.2018.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Произведено од бамбусови влакна
 • 100% нетоксичен производ
 • Биоразградлив
 • Свеж и природен изглед
 • Одобрен од FDA & LFGB food save approves
 • Температура на издржливост: од – 20C° до 70C°
 • Безбеден и лесен за миење
 • Напомена: Не е препорачливо за во микробранова печка или рерна

Димензии:

 • Модел 1: чинија – 214 x 214 x 25mm, округол сад – 143 x 143 x 40mm, чаша – 70 x 70 x 96mm
 • Модел 2: чинија – 27 x 21 x 25mm, округол сад – 13.5 x 11.5 x 4mm, чаша – 80 x 7.5 x 6.5mm
 • Модел 3: чинија – 214 x 214 x 25mm, округол сад – 143 x 143 x 40mm, чаша – 70 x 70 x 96mm
 • Модел 4: чинија – 214 x 214 x 25mm, округол сад – 143 x 143 x 40mm, чаша – 70 x 70 x 96mm
 • Модел 5: чинија – 300 x 200 x 30mm, округол сад – 150 x 110 x 40mm, чаша – 80 x 70mm
 • Лажици – 13.6 x 3mm

Бамбусовото влакно е произведено од природен бамбус и претставува најнов стандарен материјал за заштита на животната средина. Не е токсичен и нема никаква миризба што дозволува сервирање секаков вид на храна. Бамбусовото влакно има природна текстура и силна издржливост што не дозволува лесно кршење како што тоа би можело да се случи со стакло или керамика. Направете го светот на вашите деца повесел и пошарен со овој прекрасен детски бамбусов сет за јадење.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ