41 ја следат оваа компанија


- 22%

Детски сет за кошарка

1900 ден.

1490 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Пластичен сет за кошарка
 • Сетот содржи расклопливи делови, обрач и топка со дијаметар 12 cm
 • Димензии: 105 x 70 x 46 cm
 • Наменето за возраст +3 години

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.