53 ја следат оваа компанија


Детски Синтисајзер

1690 ден.

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • 54 стандардни клучеви
 • 12 демо песни
 • 200 звуци
 • 200 ритми / мелодии
 • црвено копче за почеток / стоп
 • 9 нивоа на јачина на звук
 • нивоа на брзина
 • 6 ефекти на тапан
 • функција за музичко учење
 • снимање и пуштање песни
 • влез за микрофон или звучници
 • Копче за вклучување / исклучување
 • микрофон
 • Напојување од 240 VСетот вклучува:
 • – Тастатура Canto HL-5416
 • – микрофон
 • – полнач

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.