0 ја следат оваа компанија


Детски сложувалки од дрво

320 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Со купување на оваа понуда со Mastercard картичка добиваш 10% бонус во твојата торбичка по повод KIDS WEEK кампањата.

Опис

Дрвени детски сложувалки за игра но и како украс во детска соба. Изработени од квалитетно дрво, обоени со акрилни бои на водена база. Димензии 15цм х 15цм (варираат во зависност од формата на сложувалката)

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Дрвено катче"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.