1 ја следи оваа компанија


- 15%

Детски теписон Пират 80х160

1500 ден.

1275 ден.

Со купување на оваа понуда со Mastercard картичка добиваш 10% бонус во твојата торбичка по повод KIDS WEEK кампањата.

Опис

 • Димензии: 80х160 см
 • Материјал: 100% Полиестер 
 • Антибактериски 
 • Дебелина: 7 мм
 • Подлога против лизгање
 • Може да се пере во машина на 30 °

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари
 • За нарачки под 2000 ден. за достава се доплаќа 110 ден.
 • Време потребно за достава: 2-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078247320
 • Види ја продавницата на "Carpetland" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Carpetland е специјализирана продавница за детски теписи, теписони, стази за кујна и декоративни теписи. 

Се наоѓаме на ул. Јане Сандански бр.2 Тетово. Нудиме широк избор на уникатни, креативни и едукативни детски теписи. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.