42 ја следат оваа компанија


- 14%

Детски електричен розов тротинет

5200 ден.

4490 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000829
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики:

 • Материјал: метал и пластика
 • Резервна батерија: оловна киселина, 6 V, 4.5AH
 • Време на полнење: 8 часа
 • Времетраење на батерии до 40 min
 • Дофат до 2 km
 • Моторна моќ 30 W
 • Максимална носивост 20 kg
 • Препорачливо за деца од 3 до 5 години

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.