41 ја следат оваа компанија


- 14%

Детски тротинет Mickey

1500 ден.

1290 ден.

Преостанато време

Остануваат:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал челик и пластика
 • Тркала направени од полиуретан со што се обезбедува издржливост и отпорност на абење
 • Хромиран заден капак
 • Анти-лизгава површина за нога
 • За деца на возраст од 3 или повеќе години
 • Максимална тежина до 20 килограми

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.