39 ја следат оваа компанија


- 21%

Детски тротинет на расклопување Minnie Its Me

2000 ден.

1590 ден.

Преостанато време

Купени:

2
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Тротинет на расклопување од челик
 • Воланот се мести според потребната висина
 • Гуманираните рачки се со ширина од 42 мм
 • Тркала направени од полиуретан, со што се обезбедува издржливост и отпорност на абење
 • Хромиран заден капак. Анти-лизгава површина за нога, отпорна на абење
 • За деца на возраст од 3 или повеќе години
 • Максимална тежина до 40 килограми

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.