5 ја следат оваа компанија


img

IKEA SNIGLAR Детско дрвено креветче

5180 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Димензии на производот:

 • Должина: 124cm 
 • Ширина: 66cm 
 • Висина: 80cm
 • Ширина на креветот: 60cm
 • Должина на креветот: 120cm
 • Максимална носивост: 20kg
 • Основата на креветот може да се подесува на две висини
 • Материјал на основата на креветчето: 100% најлон
 • Материјал на креветчето: бука

Димензии на пакувањето:

 • Ширина: 67cm 
 • Висина: 12cm 
 • Должина: 122cm
 • Тежина на пакувањето: 13.20kg
 • Број на пакети: 1
 • Упатства за одржување: Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и благо средтсво за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.