img

- 20%

Kids Week! 20% попуст на детско седиште за велосипед Elibas во боја по избор од АгроTехнA

2500 ден.

2000 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

2

Остануваат:

78
 • Кисела Вода - Ул. Иван Козаров бр.48

  Одведи ме таму

  02 2772 166, 078 411 801

  prodavnica1@agrotehna.com.mk

 • Маџари - Ул. Благоја Стефковски 59а

  Одведи ме таму

  02 2529 030, 078 411 802

  prodavnica2@agrotehna.com.mk

 • Ѓорче Петров - Ѓорче Петров б.б

  Одведи ме таму

  02 2035 305, 078 411 805

  prodavnica5@agrotehna.com.mk

 • Аеродорм - Ул. Коста Новаковиќ бр.14

  Одведи ме таму

  02 3256 107, 078 481 998

  prodavnica7@agrotehna.com.mk

 • Бутел - Ул. Христијан Тодоровски Карпош бр.1

  Одведи ме таму

  02 3090 106, 078 411 807

  prodavnica10@agrotehna.com.mk

 • Катна гаража Разловечко Востание, Ул. Мирче Ацев бр.2 лок.1 и 2

  Одведи ме таму

  078 481 998, 02 6160 724

  prodavnica11@agrotehna.com.mk

 • Охрид, Бул.Туристичка зграда Трим бр.54

  Одведи ме таму

  078 481 998

  prodavnica90@agrotehna.com.mk

Добивате

Детско седиште за велосипед Elibas во боја по избор:

 • Сина
 • Крем
 • Темно сива

*Наменето за деца на возраст од 3 до 6 години

Со купување на овој купон со Mastercard картичка донираш 10 ден. во Проект Среќа. Прочитај повеќе тука!

Опис

1. ДЕТСКО СЕДИШТЕ ЗА ВЕЛОСИПЕД ЕЛИБАС ТЕМНО СИВО

Опис: Детско седиште за велосипед BINGO DARK GREY.

Детското седиште BINGO DARK GREY е наменето за деца на возраст од 3 до 6 години,  но не потешки од 22 килограми. Ова седиште се монтира на задната рамка од велосипедот со дијаметар помеѓу 30 и 40 милиметри, преку пластични и галванизиран челик отпорен на удар и сето тоа со цел да му даде сигурност и безбедност на вашето дете. Седиштето има и воздушно перниче кое го спречува потењето на вашето дете во топлите денови

2. ДЕТСКО СЕДИШТЕ ЗА ВЕЛОСИПЕД ЕЛИБАС БЕЖ

Опис: Детско седиште за велосипед ELIBAS BEIGE
Детското седиште ELIBAS BEIGE е наменето за деца на возраст од 3 до 6 години, но не потешки од 22 килограми. Ова седиште се монтира на задната рамка  од велосипедот со дијаметар помеѓу 30 и 40 милиметри, преку пластични и галванизиран челик отпорен на удар и сето тоа со цел да му даде сигурност и безбедност на вашето дете. Седиштето има и воздушно перниче кое  го спречува потењето на вашето дете во топлите денови

3. ДЕТСКО СЕДИШТЕ ЗА ВЕЛОСИПЕД ЕЛИБАС СИНО

Опис: Детско седиште за велосипед ELIBAS BLUE
Детското седиште ELIBAS BLUE е наменето за деца на возраст од 3 до 6 години,  но не потешки од 22 килограми. Ова седиште се монтира на задната рамка од велосипедот со дијаметар помеѓу 30 и 40 милиметри, преку пластични и галванизиран челик отпорен на удар и сето тоа со цел да му даде сигурност и безбедност на вашето дете. Седиштето има и воздушно перниче кое го  спречува потењето на вашето дете во топлите денови

УСЛОВИ:

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од продавниците на Агротехна или да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.