49% попуст на промотивен пакет за детско здравје: крвна слика и CRP (C-реактивен протеин) од Никоб Медикал во вредност од 590 ден. по цена од 300 ден.

Цена

300 ден.

Вредност

590 ден.

Попуст

49%

Заштеда

290 ден.

Преостанато време

Купени: 3

 • ул. Борис Трајковски бр. 62

  Одведи ме таму

  02/15515; 02/271 8000

  [email protected]

Добивате

Промотивен пакет за детско здравје: крвна слика и CRP (C-реактивен протеин) 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.05.2023 до 31.10.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Децата во претшколска и школска возраст се најранлива категорија за болести на дишните патишта! Заштитете ги на време!
Контролирајте го здравјето на децата од претшколска и школска возраст со овие две едноставни и брзи анализи: крвна слика и CRP (C-реактивен протеин)

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.