Целосна дезинфекција на вашиот автомобил! 71% попуст на дезинфекција и озонирање + подарок перење на автомобил од Dr. Car Wash во вредност од 3400 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

Вредност

3400 ден.

Попуст

71%

Заштеда

2410 ден.

Преостанато време

Купени: 6

Добивате

Детална дезинфекција + озонирање + перење на вашиот автомобил

 • Внатрешно чистење
 • Надворешно перење
 • Детално чистење на фелни
 • Заштита со восок

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.03.2020 до 31.05.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Со купен купон добивате loyality картичка, со која добивате 20% попуст на секоја наредна услуга од компанијата

Опис

Дезинфекција и озонирање на внатрешноста на возилото со помош на високо квалитетни машини .
Дезинфекцијата се врши со машини на пареа од брендот karcher со температура од 140 степени и 4 бара притисок ,благодарение на притисокот кој го прават машините ги прочистуваат и најнедостапните места.

Озонирањето се врши со  машини од брендот sonnenkonig швајцариа ,со процесот се уништуваат бактерии и габички.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.