Акција: До 42% попуст на дезодоранс Rexona за мажи и жени, модел по избор 150ml.

РАСПРОДАДЕНО

Акција: До 42% попуст на дезодоранс Rexona за мажи и жени, модел по избор 150ml.

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

170 ден.

Попуст

42%

Заштеда

71 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 132

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

 • Rexona Pure Women 150ml., цена: 180 ден. 99 ден.
 • Rexona Stress Control Women 150ml., цена: 180 ден. 99 ден.
 • Rexona Clear Aqua Women 150ml., цена: 180 ден. 99 ден.
 • Rexona Adventure Men 150ml., цена: 180 ден. 99 ден.

Услови

 • Оваа компанија нуди бесплатна испорака на сите НИВНИ производи за нарачка во вредност над 700 ден.
 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Акција: Дезодоранс Рексона за мажи и жени по избор

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.