50 ја следат оваа компанија


24% попуст MS DIAMOND Слушалки во боја по избор + 1 година гаранција

1500 ден.

1140 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

  • Растојание на фрекфенција: 20 Hz – 20 kHz
  • Осетливост (dB): 105 dB±3 dB
  • Bluetooth
  • Боја: Темно зелена,Црна
  • Кабел: 10 m
  • Полнење на батерија: 2 часа

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.