Оживејте ги спомените! 50% попуст на 1 час преснимување од VHS, VHS-C и мини DV касети на CD во Фото Студио Дичо во вредност од 250 ден. по цена од 125 ден.

Вредност

250 ден.

Попуст

50%

Заштеда

125 ден.

Преостанато време

Купени: 6

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • т.ц. Бисер лок 7

  Одведи ме таму

  076 612 632; 078 211 244

  fotodico_biser@yahoo.com

Добивате

1 час преснимување од VHS, VHS-C и мини DV касети на CD

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.04.2019 до 29.11.2019
 •  Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Лимит: можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќе часови преснимување

Опис

Искористете ја оваа можност да ги оживеете спомените во соодветната технологија! 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.