Зачувајте ги вашите посебни моменти! 53% попуст на двочасовно фотографирање родендени и крштевања од Different Photography

Цена

1499 ден.

Вредност

3200 ден.

Попуст

53%

Заштеда

1701 ден.

Добивате

Двочасовно фотографирање родендени и крштевања

*Вклучени се минимум 100 обработени фотографии во фул резолуција

*Праќањето на сликите ќе биде со wetransfer.com

Услови

  • Купонот може да се искористи од 26.07.2019 до 31.08.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Пред купување на купонот задолжително контактирајте го фотографот за да се информирате за слободни термини и да резервирате.
  • За фотографирање подолго од два часа, се доплаќа директно, во договор со фотографот.

Опис

Нека вашите најубави моменти бидат засекогаш запаметени!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.