99% попуст на online курс за Digital Video + сертификат од Live Online Academy во вредност од 20770 ден. (335€) по цена од 310 ден. (5€)

Цена

310 ден.

Вредност

20770 ден.

Попуст

99%

Заштеда

20460 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1

Добивате

Оnline курс за Digital Video + сертификат за успешно завршен курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • 5 тестови
 • Пристап до Live Webinars
 • Пристап до снимени материјали
 • Бонус Q&A session

* Погледнете ја целосната програма на курсот ТУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.08.2019 до 30.10.2019
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на support@liveonlineacademy.com

Опис

Предности при изучување на курсот:

 • Часови во живо спроведени од професионалци со целосно - интерактивни Q&A сесии
 • Изучувајте брз основа на својата динамика со пристап до снимки од часовите во живо, во случај да пропуштите час
 • Курсевите се избрани од Bloomberg Business, CNBC, and International Business Times

Видеото е нешто што го доживуваме секој ден. Денес нема кој од нас не снима видеа. Сите ние имаме приказна која сакаме да ја споделиме со остатокот од светот. Многу пати имаме визија за тоа што сакаме да снимиме и какво виде да произведеме со цел нашата порака да биде јасно пренесена и сфатена.

Во овој курс ќе научите како се создаваат успешни видеа. Ќе почнете со најбазичните концепти за правење на едно успешно видео па се до превземање на комплетна контрола врз креативниот и техничкиот аспект на видео процесот.

Доколку вие сте заинтересирани за правење и обработка на совршени видео записи овој курс е наменет токму за вас.

За повеќе информации околу самиот курс кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.