- 32%

До 50% попуст на напреден дигитален мултиметар со модел по избор: DT-830B или DT9205А

660 ден.

450 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

4
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Модел DT9205A:

 • Data Hold функција
 • Автоматско исклучување
 • Голем LCD дисплеј
 • Единствен 32 позиционен прекинувач за функции и опсег
 • Вклучена батерија
 • Упатство за користење

Модел DT-830B:

 • Мал LCD диспеј
 • Работи на батерии
 • Боја: црна
 • Единечен позиционен прекинувач за селекција на функции и опсег 

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.