46 ја следат оваа компанија


- 11%

Дигитален шублер FESTA во модел по избор

2000 ден.

1789 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

300000001386
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Катактеристики:

 • Со LED дисплеј
 • Изработено според ECC серфтификат

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.