51% попуст на дигитална панорамска снимка на двете вилици со 2Д панорамски рентген, издавање снимка на CD во ПЗУ Дента ЕС во вредност од 800 ден. по цена од 390 ден.

Цена

390 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

51%

Заштеда

410 ден.

Купени: 154

 • Ул.Антон Попов 31/4

  Одведи ме таму

  02 2774 918

Добивате

Дигитална панорамска снимка. Дигитално снимање на двете вилици со 2Д панорамски рентген, издавање снимка на CD

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.07.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

„Дента ЕС“ ја основавме во 2005 година како ординација по општа стоматологија, која во 2014 година прерасна во една од најголемите поликлиники во земјата.

„Дента ЕС“ е единствена поликлиника со вработени специјалисти од најважните стоматолошки области.

Наша визија е да станеме лидер за специфичните области кои ги работиме и сериозен дел од стоматологијата и фацијалната естетика во Македонија. Преку детална грижа за пациентите, за нивна што поцелосна добросостојба, да создадеме Поликлиника со која ќе останат и они и нивните деца

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.