Модерни дигитални дизајни! 33% попуст на лимитирана едиција на дигитални принтови по избор од Душан Ристовски во вредност од 5900 ден. по цена од 3950 ден.

Цена од

3950 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5900 ден.

Попуст

33%

Заштеда

1950 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

| Остануваат: 200

Добивате

Опции на понудата:

FoolMoon (50x50cm) 5,900 ден. 3,950 ден.
The Real Touch (59x42cm) 5,900 ден. 3,950 ден.
NeverEnding Sunset (50x50cm) 5,900 ден. 3,950 ден.
Desire & Other Sounds (44x57cm) 5,900 ден. 3,950 ден.
Mapping the Nebula (50x50cm) 5,900 ден. 3,950 ден.
Inside the Flame (58x43cm) 5,900 ден. 3,950 ден.
SnowFalling Clouds (47x53cm) 5,900 ден. 3,950 ден.
Contact (45x55cm) 5,900 ден. 3,950 ден.
Memento Mori (56x44cm) 5,900 ден. 3,950 ден.
Vira (50x50cm) 5,900 ден. 3,950 ден.

*Дигиталните принтови се нумерирани и со сертификат од авторот
*Принтовите се изработени на Капафокс со рамка, УВ заштитени, мат и водоотпорни
*Доставата е бесплатна и се врши во рок од 7 работни дена

Опис

Капафокс - За разлика од вообичаените уметнички слики, капафокс постерите со рамка се лесен производ којшто веднаш може да се закачи на ѕид. За да се создаде високо квалитетни капафокс постери, се користат печатачи коишто даваат идеално засенчување, јасно изразени детали и бои. На овој начин вашите отпечатени материјали засекогаш ќе останат уникатен и посебен декор во вашиот дом или канцеларија.

За уметникот

Душан Ристовски е пионер во Mobile Phone Art уште од 2017 година. Има направено многубројни изложби од кои:

 • ArtMarbella 2020
 • ArtVienna2020 Hofburg
 • Kunstraum Gerdi Gutperle Gallery 2021
 • Galeria de Arte Gaudi, Madrid 2021
 • Online Art Exhibition-06-2021 
 • Online Art Exhibition NOVUM BASEL 2022
 • Affordable Art Fair Stockholm - 20.04-24.04.2022
 • IV Festival Interational de Arte Contemporaneo , Marbella , Costa del Sol 
 • Art Vienna, International Art Fair, Schonbrunn 
 • Qatar International Art Festival – QIAF 2022, IV Edition 
 • MASTER CLASS – MOBILE PHONE ART, Qatar International Art Festival – QIAF 2022, IV Edition –27.09.2022, Katara Cultural Village, Doha
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.