Избегајте од секојдневната животна рутина (01.06-01.07.2020)! 36% попуст на изнајмување викендица за едно ноќевање со капацитет до 6 лица во Вила Пирамида, с.Дихово во вредност од 5000 ден. по цена од 3220 ден.

Цена

3220 ден.

Вредност

5000 ден.

Попуст

36%

Заштеда

1780 ден.

Преостанато време

Купени: 7

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Изнајмување викендица за едно ноќевање со капацитет до 6 лица (01.06-01.07.2020)

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони

*Понудата може да се искористи по завршување на мерките предизвикани од Covid19

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2020 до 01.07.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони
 • Понудата може да се искористи по завршување на мерките предизвикани од Covid19
 • Потребно е да ја потврдите резервацијата откако ќе купите купон на телефонскиот број  075 202 924
 • Може да комбинирате повеќе купони за повеќе ноќевања

Опис

Вила Пирамида се наоѓа во село Дихово, над водопадите познати како „Диовски Капејнци“ и веднаш до главниот пат што води до Ниже Поле. Локацијата на вилата е во мирна, чиста и живописна средина. Вила Пирамида е идеална за секој кој сака да избега од секојдневната животна рутина и кој сака целосно да ужива,пешачи и планинари, да се релаксира и да вдишува свеж воздух за време на викенд, па дури и делничен ден.

Вилата е совршена за семејства, пријатели, парови со мали деца, поединци. Има 4 соби, две бањи, голема дневна соба, кујна и дополнителни две соби со прекрасен релаксирачки поглед. Вилата има сопствено греење кое нуди многу топол и удобен престој во текот на зимата. Кујната ги има сите потребни елементи и потрошен материјал за готвење. По барање на гостите, вилата ви нуди и традиционален појадок.

Покрај тоа, вилата е идеална за организирање на мали, приватни и уникатни прослави како родендени или ангажман партии, ако сте заинтересирани да имаат нешто различно од другите. Ако барате релаксирачка атмосфера гледате на вистинското место. За дополнителни прашања во врска со вилата или што друго е предвидено во страната ние сме на вашата услуга.

 • Вилата е опремена со 4 спални соби
 • Кујна,трпезарија и дневен престој
 • Комплетно купатило и уште едно засебно ВЦ
 • Сопствен паркинг
 • WI-FI
 • Централно греење
 • Вграден камин
 • Поглед кон Баба Планина
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.