Одличен персонализиран подарок за саканата личност! 31% попуст на пехар со гравирана плоча со текст и фонт по избор од "Дијаг" во вредност од 710 ден. по цена од 490 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Одличен персонализиран подарок за саканата личност! 31% попуст на пехар со гравирана плоча со текст и фонт по избор од "Дијаг" во вредност од 710 ден. по цена од 490 ден.

Цена

490 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

710 ден.

Попуст

31%

Заштеда

220 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 30 | Остануваат : 0

 • бул. Јане Сандански бр. 113 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 2451 058

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Пехар по избор со гравирана плоча

 • Текстот на плочата е по избор
 • Висина: 20cm
 • Боја: златна
 • Материјал: метал и мермер

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.01.2016 до 08.03.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот задложително да се испрати е-маил со текст кој би сакале да биде изгравиран
 • Доколку нарачката ја направите до 11 часот, може да ја подигнете истиот ден
 • Доколку нарачате по 11 часот, нарачката може да ја подгинете следниот работен ден

Опис

Покажи му на твојот пријател, партнер или колега дека навистина ти значи! Смисли уникатна порака, изгравирај ја на златен пехар и подари му/и прво место за креативна титула.

Ако сакате уникатен подарок кој секогаш ќе ги подсеќа вашите сакани на Вас тогаш ова е вистинскиот. Изгравирајте креативна порака како на пример - "Прво место во моето срце" , "Најсакана личност", "Најдобар другар на сите времиња" и израдувајте некоја личност што ја сакате.

Дијаг повеќе од 22 години работи на пазарот и препознатлив бренд за изработка на и гравирање на промотивни материјали, пехари, медаљи и изработка на лиен накит.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ