Остани здрав! Темелна анализа на вашата кожа! 33% попуст на дијагностика на лице во Skin CLEANic

img

Цена

1999 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

33%

Заштеда

1001 ден.

Добивате

Дијагностика на лице со Janus Pro апарат

*Повеќе за дијагностиката прочитајте во делот опис.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 23.03.2023 до 31.07.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата е наменета само за жени
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Дијагностика на лице со Janus Pro апарат

Овој апарат прави темелна анализа на вашата кожа под различна светлина, откривајќи ги сите различни текстури и состојби.

Пори, брчки, назолабијални набори, елеастичност, агол на вилица, пегментација, УВ пигментација, тон на кожа, текстура на кожа, црвенило, себум, порфирин, хидратација и повеќе.

Ова е најдобар начин за запознавање со кожата и откривање кои се нејзините потреби, а со тоа и одредување на најдобриот третман.

За компанијата

Skin CLEANic е Вашето ново омилено место за убавина! Нашата цел е едноставна - постоиме за ви помогнеме да изгледате совршено во вашата кожа!

Skin CLEANic е нов салон за убавина во Скопје (Козле)
Работиме со квалитетна руска и корејска козметика, нудејќи професионални третмани правени исклучиво од експерти.

Skin CLEANic како ексклузивен дистрибутер, ви го претставува брендот Genosys. Genosys е професионална козметичка палета произведена во Јужна Кореја. 95% од производите за нега се без парабен. Специјализиран бренд за медицински и естетски производи за анти-стареење и подмладување на кожата кои се вечниот сон на човекот, како и голем број проблеми кои се јавуваат (црвенила, акни, лузни и слично.)
Производите и третманите се наменети за секој тип на кожа со решение за секој проблем (кожа склона кон акни, лузни, црвенила, дамки, бори и слично).
Покрај тоа, ја имаме најновата технологија на апарати за безболна ласерска депилација и третмани за освежување на кожата.
Нудиме педикир и маникир, како и мадеро масажа за обликување на телото и ослободување од целулит.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.